Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

23 Ekim 2009 CumaBugün çok güzel bir gün çok onurlu bir gün hepimizin Toprak Dedesi Hayrettin KARACA İçel Kolejinde bu güzel insanı görmenin mutluluğunu yaşadık
2008-2009 eğitim-öğretim döneminde de çevre adına yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı Mersin’de İçel Koleji Çevreci okul seçilerek “Yeşil Yaprak Ödülü” nü almaya hak kazanmıştır. Bu ödül TEMA VAKFI Kurucusu ve aynı zamanda Onursal Başkanımız Sn. Hayrettin Karaca tarafından etkinliği gerçekleştirenlere verildi.
Önce Toprak Dedemiz Sayın Hayrettin Karacayı öğrencilerle duygularını paylaştı.Öğrencileri çok sevdiğini onlarla gurur duyduğunu söyledi.Öğrencilere yeni bir şarkı bestelediğini ve onların tekrar etmesini söyledi.’’Öğretmenim Çok Yaşa’’ sesleriyle Tüm İçel Koleji çınladı.Tema Mersin il temsilcimiz Sayın Şükrü Altınova İçel Koleji Kurucuların Lise Müdürü Adnan DÖLEKOĞLU’na ve emeği geçen herkese teşekkür ederek Yeşil Yaprak ödülünü almak üzere İçel Koleji İ.Ö.O. Okul Müdürü Sayın Raif ÇAKMAK’I davet etti, ödülünü Hayrettin KARACA verdi. Yine Hayrettin KARACA Yeşil Yaprak ödülünü İçel Koleji 5/A sınıf öğretmeni ve İçel Kolejinin danışman öğretmeni, Mersin Yavru TEMA Başkanı Rezan Kızıltan’a verdi. Onuncu Yıl Marşıyla karşılanan Toprak Dede Onuncu Yıl Marşı ile uğurlandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder